Sprey izolasyon Uygulama Resimleri

Sprey izolasyonu
Sprey izolasyon uygulama resimleri tamamen
     ND Group inşaat firmasına aittir.

Uygulaması yapılırken çekilen bütün resimler Tarafımıza ait olmakla birlikte telifi de bize aittir.

Lütfen diğer sitelerimizi de ziyaret ederek resimleri bulunan uygulamalar hakkında daha fazla bilgi alabilmek için ise bizleri arayınız.

Sprey izolasyon uygulama resimleri

Ucuz gibi görünen diğer yalıtım ve kaplama malzemeleri özellikle prestij projelerinde ileriye yönelik işletme maliyetlerini arttırmakla ya da kendini yok etmekle kalmaz yapılanların diğer birimlerine geri dönüşü mümkün olmayan ciddi hasarlar verir.

Sprey izolasyon uygulama resimleri;

Bunun örnekleri ülkemizde malesef halen yaşanmaktadır. Bu tür problemleri yok etmenin tek yolu problemi başlamadan bitirmektir. Bunun için doğru seçim; püskürtme yöntemiyle uygulanan polyurea yapı kimyasalıdır.

Polyurea Özellikleri;
Püskürtme yöntemi ile uygulandadığından dolayı ekyeri oluşturmaz.
%400’ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımı bir arada sağlayan tek üründür. Bu özelliğinden dolayı su yalıtımı ve zemin kaplaması tek bir malzemeyle sağlanmış olur.
Hızlı servise alınabilirliği sayesinde zamanın çok kısıtlı olduğu otel, iş merkezi, fabrika v.b. projelerde müşterilerine hızlı ve kesin çözüm sağlar.

Polyurea, hızlı şekilde reaktive ve neme duyarsız bir kaplama özelliği, yüksek elastikiyet ve 6000 psi(40MPa) çekme gücüne sahip, % 500 uzama üzerine elastik ve karbona en yakın, sert bir kaplama sistemidir.

admin

Sprey izolasyon Timi

Yorumlar (4)

YORUM YAZ
 1. Avatar Hatice diyorki:

  Merhaba sayın yetkili benim terastan su kaçıyor bunun fiyatlandırması nasıl olur ve fiyatı nedir?

  • Avatar admin diyorki:

   Hatice hanım 0216 393 77 44 arar mısınız satın alma departmanı Melike hanım Dahili: 3

  • Avatar admin diyorki:

   Teras izolasyon yapımı veya tamiri hakkında terasizolasyonu.org sitesin den veya 0216 393 77 44 arayarak yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

 2. Sprey izolasyon Bilgileri | Sprey izolasyon diyorki:

  […] Sprey polyurea teras izolasyon, ek yeri olmadan ısı köprüsü oluşmadan darbe dayanıklı teras,temel balkon vs. yerlerde kullanılmak, makine yardımıyla uygulanmaktadır. […]

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz