Epoksi Astar Boya Uygulaması

Epoksi Astar Boya Uygulaması

Epoksi astar boyayı madde olarak inceleyecek olursak özelliğinin yapışkan olduğunu anlayabileceğimiz bir üründür. Epoksi astar boya her alana uygulanabilen astar ve son kat çeşitidir.

Epoksi astar boya; kullanım alanı geniştir. Sıvı emilim ve zemin tozlanması konularında önemlidir. Bu tarz kötü koşulların oluşmasına engeldir.

Epoksi mat görünümlüdür. Yapısı; iki bileşenli, antikorozif özelliğe sahip epoksi esaslı bir astardır.

Epoksi Astar tüm metal saç yüzeylere rahatlıkla tatbik edilebilir.

Özellikle kamyon, otobüs, minibüs, şase, treyler çekici ve römorklarında, her türlü motorlu taşıt araçları ile sanayi tesislerinin metal konstrüksiyonların da, nem ve korozyon direncine ihtiyaç duyulan her sahada kullanılmak amacı ile formüle edilmiştir..

Genel olarak bu ürnün tercih edildiği alan zemin kaplama alanı oluyor. Ama bu demek değil ki epoksi astar hastane, ev, iş yeri vs. gibi alanalarda kullanılmıyor veya tercih edilmiyor.

Bu alanlarda da tercih ediliyor fakat her alanın kendine özel hijyeniik kuralları olduğu gibi hastane, ev, işyerinin de kendine ait ve genel bir hijyen kuralı vardır.

Bunlara dikkat edildikten sonra her türlü işlem ve sağlığa zarar vermeyen ürünlerle yapılan uygulama tamamlanır.

Firma olarak kullandığımız ürünler sağlık açısından son derece güvenilir ürünlerdir.

Eğer sizde kaliteli bir işlem yaptırmak istiyorsanız lütfen bizi arayın ve keşif isteyin. Arayıp keşif istediğiniz anda ekip oraya gelecektir.

Keşif ve Teknik Bilgi için Tıklayın.

Sprey izolasyon

Sprey izolasyon Timi

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz