İstanbul Çatı İzolasyon Uygulaması

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Neden İstanbul Çatı Su İzolasyon:

İstanbul çatı izolasyon uygulaması, Artık güncel ihtiyaçlarımızın yanına mevsimsel ev ihtiyaçları adı altında yeni bir ihtiyaç listesi oluştu.  Çünkü bina ve yapıların en çok UV ışınlarına ve sert iklim şartlarına maruz kalan en çok yaşlanma gören bölümleri çatılarıdır.

Bu nedenle ihtiyaç listesinin en aranan isimlerinden biri olan İstanbul çatı izolasyon uygulaması listenin başlarında yer almakta.

İstanbul çatı izolasyon uygulaması hiçbir şekilde  deforme olmaz, uzun ömürlü, koku yapmaz, bakteri ve böcek barındırmayan yeni nesil teknoloji ürünüdür.

Kolay uygulanabilen sıvı su izolasyon membranıdır, değişik ve özel şekillerdeki bahçe dizaynlarında bile hızlı, kolayca, eksiz uygulamaya imkan verir.

Her türlü uygulama detayında kesin çözüm sağlayan bir malzemedir. Çatı ve teraslar için geliştirilmiş olan polyüretan elastomerik membran oluşturan su izolasyonu, sıvı uygulama malzemesidir.

Çatı su ve izolasyon kaplaması hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse :
  • Çatı ve teraslar için geliştirilmiş olan polyüretan elastomerik membran oluşturan su izolasyonu, sıvı uygulama malzemesidir.
  • Kolay uygulanabilen sıvı su izolasyon membranıdır, değişik ve özel şekillerdeki bahçe dizaynlarında bile hızlı, kolayca, eksiz uygulamaya imkan verir.
  • Çatı izolasyonu yapılmadan önce (isteğe bağlı olarak) su veya ısı yalıtımı yapılır ki herhangi bir aksaklık olmasın diye çatlaklar kırıklar vs. gibi ufak pürüzler gözlemlenir ve uygulama sürecinin gidişatı belirlenir.

Ve evin ihtiyaç listesi için alınacak malzemelerin başında geliyordur.

Türkiye ve Avrupa genelinde hizmet vermekteyiz.

Eğer siz yoksanız biz olmamışız demektir.

Yapılan işin ve isteklerinizin kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılmasını istiyorsanız, bizi arayıp keşif isteyebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Keşif ve Teknik Bilgi için Tıklayın.

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz