İstanbul Havuz İzolasyon Kaplaması

Neden İstanbul Havuz İzolasyon Kaplaması:

Evin bahçesine güzel ve kaliteli bir görünüm için yapılacak ev aksesuarı niteliğinde yapılacak olan işlemler arasında yer almaktadır İstanbul havuz izolasyon kaplaması.

Bu uygulama da kullanılacak olan malzeme hiçbir şekilde deforme olmaz, uzun ömürlü, koku yapmaz, bakteri ve böcek barındırmayan yeni nesil teknoloji ürünüdür.

Bunun nedeni ise artık akıllı ev, yalıtımlı ev günümüzün en belirgin istekleri arasında yer alıyor. Bu nedenle eski evler dönüşüme yeni evler zaten yeni teknoloji ile üretilmiş boyalarla donanmaya başlıyor.

Havuzlar ilk yapıldıklarında seramiğin altına yapılacak uygulamaların kaliteli, esnek, su basıncının ağırlığına dayanıklı uzun ömürlü izolasyon olması gerekmektedir.

Havuzların altına uygulanan basit izolasyon malzemelerinin havuzu su ile doldurduğunuz da tonlarca su basıncına karşı direnç gösterememesi ve havuzunuz su kaçırmaya başlaması gibi olası kötü yanları vardır.

Bu yüzden seramik altı havuz izolasyonlarda su izolasyon uygulamasını garanti altına almak ve ileride havuzun su kaçırma gibi sorunları ile uğraşmamak için havuza sprey polyurea havuz kaplama izolasyon ürününü uygulamak sizlere kalıcı çözüm sağlayacaktır.

Püskürtme olarak kullanıldığında her türlü uygulama detayında kesin çözüm sağlayan bir malzemedir. Ve evin ihtiyaç listesi için alınacak malzemelerin başında geliyordur.

Hepimizin önem verdiği konular arasında ev dekorasyonu ya da evin estetik görünümü yer almaktadır. Bu estetik görünümü elde edebilmek için ise eve çeşitli düzenlemeler yaparız bunların arasında Havuz izolasyon kaplaması yer almaktadır. Havuz izolasyon kaplaması görünüm açısından gayet güzel bir işlem olacaktır.

Türkiye ve Avrupa genelinde hizmet verilmektedir.

Eğer siz yoksanız biz olmamışız demektir.

Yapılan işin ve isteklerinizin kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılmasını istiyorsanız, bizi arayıp keşif isteyebilirsiniz.

Keşif ve Teknik Bilgi için Tıklayın.

Yorumlar (3)

YORUM YAZ
 1. Avatar Selma diyorki:

  Merhaba kolay gelsin yazlık da bulunan havuzumuzun ayda 1 ton şu kaçağı vardır bunun için önergeniz malzeme ve işçilik fiyatı maile gönderir misiniz teşekkürler…

  • Avatar admin diyorki:

   Selma hanım 0216 393 77 44 arar mısınız satın alma departmanı Melike hanım Dahili: 3

  • Avatar admin diyorki:

   havuzizolasyon.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz veya 0216 393 77 44 arayarak yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz