İstanbul Sprey Polyurea Uygulaması

Neden İstanbul Sprey Polyurea Uygulaması:

İstanbul Sprey Polyurea Uygulaması; İhtiyaç listesinin en aranan isimlerinden biri olan İstanbul sprey polyurea listenin başlarında yer almakta.

Bunun nedeni ise evlerimizin mutfak, banyo, çatı gibi yerleri su sızıntılarına daha bir elverişli çünkü rutubetin oluştuğu en basit yerlerdir ve buharlaşmanın yapmış olduğu terleme ile birlikte oluşan su sızıntıları vardır.

Yağmur, kar, toprağın nemi, binanın inşa edildiği zemindeki yer altı suyu gibi dış kaynaklı, ıslak hacimlerde iç kaynaklı suya maruz kalır.

Bu yüzden polyurea su yalıtım malzemesi, hiçbir şekilde  deforme olmaz, uzun ömürlü, koku yapmaz, bakteri ve böcek barındırmayan yeni nesil teknolojidir.

Binalara veya yapılara zarar veren en büyük etkenlerden birisi ise su’dur. Yapılara gelen su ile yapıların taşıyıcı kısımlarında çatlamalar, bozulmalar, yapının içinde bulunan malzemelerin pazalanma sonucu yapının taşıma gücünü düşürmeye neden olur.

Her türlü uygulama detayında kesin çözüm sağlayan bir malzemedir. Derz şekline girdiği bohçalama gibi terimsel çözüm yollarını kapsamaktadır(dışarıdan gelen su sızıntılarına karşı bu yöntem kullanılır. Yapının başına yapılan bir uygulama olup dıştan içe doğru uygulanır).

Ve evin ihtiyaç listesi için alınacak malzemelerin başında geliyordur.

Türkiye ve Avrupa genelinde hizmet vermekteyiz.

Eğer siz yoksanız biz olmamışız demektir.

Yapılan işin ve isteklerinizin kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılmasını istiyorsanız, bizi arayıp keşif isteyebilirsiniz.

Keşif ve Teknik Bilgi için Tıklayın.

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz