İstanbul Su Deposu İzolasyon Uygulaması

İstanbul Su Deposu İzolasyon Uygulaması
İstanbul Su Deposu İzolasyon Uygulaması
Neden İstanbul Su Deposu İzolasyon Uygulaması:

İstanbul Su Deposu İzolasyon Uygulaması; Su depolarında kullanılan malzeme önemlidir.

Çünkü Su deposu izolasyon uygulaması, su deposu temizliğindeki gibi yaptırılması zorunlu bir hizmet değildir.

Fakat eskimiş, kullanılması sakıncalı veya yenileme amacıyla ayrıca su deposu kaçağını önleme ve suyu steril olarak muhafaza etmek için su deposu izolasyonu yapılır.

Bu yüzden polyurea su yalıtım malzemesi hiçbir şekilde  deforme olmaz, uzun ömürlü, koku yapmaz, bakteri ve böcek barındırmayan yeni nesil teknolojidir.

Su deposu izolasyonunda metot ve yöntem önemli olduğu gibi kullanılacak malzemenin kalitesi de çok önemlidir.

Su deposu temizliğinde kullanılan insan sağlığına zararlı olmayan dezenfektanlar gibi izolasyonunda da insan sağlığına zararı olmayan, su ile karışmayan, solvent içermeyen dezenfektan malzemeleri kullanılmalıdır.

  • Plastik su deposu izolasyonu,
  • Paslanmaz su deposu izolasyonu,
  • Beton su deposu izolasyonu,
  • Fayans su deposu izolasyonu,
  • Sac su deposu izolasyonu fark etmeden Türkiye ve Avrupa genelinde müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Su deposu izolasyon uygulaması, kaplama sistemlerinde dışarıya sızıntı veya içeriye su sızdırmazlık konusunda %100 süper olan bir üründen bahsedelim. İstanbul Su Deposu İzolasyon Uygulaması; Yaklaşık 80-90 derecede makine yardımıyla ısıtılıp yüzeye püskürtme yapılan bir teknolojidir. Kullanılan ürün %400 gibi esneyen, uzayan ve 1 M2’ye 4 ton yük basıncına dayanıklı yeni nesil su izolasyon malzemesidir.

Eğer siz yoksanız biz olmamışız demektir. İstanbul Su Deposu İzolasyon Uygulaması;

Yapılan işin ve isteklerinizin kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılmasını istiyorsanız, bizi arayıp keşif isteyebilirsiniz.

Su İzolasyonu Polyurea bilgisi

Polyurea’nın bulunuş yılları başlangıçta 1959’lara dayanmaktadır. O tarihlerde teoride geliştirilmişse de gerçekte hayata ciddi anlamda geçememiştir. O tarihlerde ilk olarak spandex üretiminde, kullanılan kopolimerler olarakda biliniyor. İki bileşenli poliüre sentetik reçine karışımı ile elastomer bir reaksiyon ürünü olarak geliştirilmesi 1990’ın başlarında somut şekilde gerçekleşmiştir.

Polyurea bir izosiyan-at bileşeni ve poliyol karışım sonucu polimer izolasyonu yoluyla sentetik reçine karışımı bileşeninin reaksiyon ürünü olarak elde edilen elastomer türüdür. Yunanca’da Üre anlamına gelirken, poli çok kelime anlamına gelir. Türkçe’de Polyurea, Poliüre olarak Yunanca’dan geliştirilmiş bir isimle bilinmektedir.

Sprey Polyurea, A bileşeni izosiyanatlardan ve B bileşeni amin ve polyetheraminlerden oluşan iki bileşeni püskürtme yöntemi ile uygulanan, hızlı kürlenme özelliği sayesinde projelerin kısa sürede kulanılmaya başlama imkanı tanıyan yeni bir izolasyon ve kaplama sistemidir.

Keşif ve Teknik Bilgi için Tıklayın.

Sprey izolasyon

Sprey izolasyon Timi

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz