Sprey boya endüstriyel kaplama

Sprey boya endüstriyel kaplama ile sprey boya ve epoksi kaplama endüstriyel kaplama poliüretan boyaları. Metal yuzeylerde korozyona karşı koruma teknikleri ,beton yüzeylerde şartlara uygun boya teknolojisi airles sistemlerle uygulama yontemleri.

Sprey boya endüstriyel kaplama nedir?

Airles boya teknolojisi beton ve metal yüzeyler de uygulama yapılacak alana göre müşterinin en iyi derecelerde ve verimlilikte uygun birim fiyatları ile tercihine sunulur. Sprey boya bina iç cephelerde 220 eirles pompasıyla bina iç cephe boyaları da yapılmaktadır.

KULLANIM YERİ: İç/dış mekan spor zeminlerde son kat boya olarak kullanılır.

AVANTAJLARI: Havasız püskürtme boya uygulama makineleri ile tatbike uygun. Dizel, benzin ve birçok kimyasala dayanıklı. Yüksek aşınma dayanımı. Esnek sert yapı.

KARIŞIMIN HAZIRLANMASI: İki bileşenli bir ürün olup karışım ömrü göz önüne alınarak tüketilecek miktar kadar belirtilen karışım oranında hazırlanmalıdır. Homojen bir karışımın elde edilebilmesi için ürün sıcaklığının 15C’den az olmamasına dikkat edilmelidir. A bileşen kendi içinde mekanik bir karıştırıcı ile çabucak karıştırılmalı, karışım oranına dikkat edilerek, sertleştirici ilave edilmelidir. A ve B bileşenleri homojen oluncaya kadar, en az 3 dk mekanik bir karıştırıcı ile karıştırılmalıdır. Hazırlanan karışımın karışım ömrü süresinde tüketilmesine dikkat edilmelidir.

YÜZEYE TATBİKİ: Uygulamaya hazır hale getirilen karışım, tercihen havasız püskürtme veya rulo ile, boya sistemindeki sarfiyatta veya istenilen kuru film kalınlığı elde edilecek şekilde, yaş film tarağı ile kontrol edilerek uygulanır.

Kat üstü yeni kat uygulama süresi olarak en az 24 saat en çok 5 gündür. İkinci katın yukarıda belirtilen yeni kat uygulama süresi içinde uygulanması çok önemlidir. Tam bir mekanik ve kimyasal dayanıma yaklaşık 7 günde ulsşır.

Sprey izolasyon

Sprey izolasyon Timi