Sprey izolasyon Bilgileri Yalıtıma Dair

Sprey izolasyon Bilgileri; Sprey Polyurea Kaplama da her yüzeye uygulama yapılmaktadır.
Sprey Polyurea spesifik bir kaplama ismi değil, bir polymer teknolojosinin açıklamasıdır.

Sprey izolasyon bilgileri, gelişmiş hidrolikli veya elektrikli makine ile yapılan sprey izolasyon bilgileri;

Şu yalıtımı sağlar, su ve ısı malzemeleri bileşen yalıtım sektöründe öncü bir yalıtım sistemidir.

Sprey izolasyon kaplaması bina veya fabrika gemiler veya ucaklar da su içme takların da yüzme havuzların da vb. yerlerde kullanılmaktadır.

Sprey izolasyonun diğer alternatifi ek yeri oluşturmaması ve yapılan yüzeyde 5 veya 10 yıl malzemenin dayanıklı şekilde uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

sprey izolasyon ürünlerin de sprey poliüretan köpük ısı yalıtım yapılmaktadır. sprey izolasyonun diğer su yalıtım da kullanılan ürün de ise sprey polyurea ürünüdür.

Sprey izolasyon kaplamayı şu bilgileri paylaşalım.

Su, günümüzde durdurulması ve önlenmesi en zor maddedir. Bu açıdan bakıldığından önlem almak vazgeçilmezdir. Su, saydam bir yapıya sahip

Oksijen ve Hidrojenden oluşan, sıvı durumunda tüm açık gözenekli yüzeylerden rahatlıkla geçebilen ve yapıda doğal olan tüm malzemelerden korunması gereken bir maddedir.

Bu açıdan bakıldığında su yalıtımı açık teraslarda her açıdan önem kazanmaktadır.

Bu bünye yapısının doğal sonucu teras çatılara ek yük getirmesin diye düşünülerek malzemeleri hafif olarak üretilmiştir,yalıtılacak bölgenin özelliklerine göre seçilir ve imal edilir.

Teras yalıtımı, Artık yalıtım işleminin evlerden, denizaltılara, uçaklara, gökdelenlere kadar bir çok alanda uygulandığını ele alırsak bu malzemelerin tasarımı, üretimi ve uygulamasında çok dikkat edilmesi gerekliliği karşımıza çıkar.

Teras yalıtımları, doğru uygulandığında, iletim, taşınım ve veya ışınım ısı geçişi tipleri ile enerji geçişini azaltan, malzemeler veya birleşik malzeme topluluklarıdır. Teras izolasyon sprey polyurea su yalıtım yeni nesil teknolojisi, fanyas veya şap VB. yerlerde uygulanır.

Sprey polyurea teras izolasyon, ek yeri olmadan ısı köprüsü oluşmadan darbe dayanıklı teras,temel balkon vs. yerlerde kullanılmak, makine yardımıyla uygulanmaktadır.

Teraslarda yalıtım da meydana gelen kılcal çatlaklar, ve derz araların meydana gele bilecek bina oturmaların dan kaynaklanan çatlaklar su almasına olanak sağlanmaktadır.

Teras su izolasyon da önemli olan nokta; betonarme yapı, şap, kale bodur gibi yapı elemanlarının teraslarda hiç bir teras su izolasyon sağlamaması nedeniyle su yalıtımı büyük önem kazanmaktadır.

Bu nedenle terasların yürüyüş ve kullanım alanları olmasında göz önünde bulundurulursa, betonarme tablanın su yalıtımına elverişli olması gerekmektedir.

Teraslarımız da yapılan sprey izolasyon bilgisi

Polyurea izolasyon konusunda hızlı ve kalıcı çözüm sağlaması sebebiyle birçok endüstriyel alanda kullanılmaktadır.Özellikle otopark zeminlerinde kullanılan polyurea zemin korumu özelliği sayesinde araç yüklerine karşı direnç sağlayarak zemini darbelere ve yüke karşı korur.

Hem su izolasyonu hem de zemin kaplamada kullanılan polyurea üzerinde daha iyi su yalıtım ürünü henüz çıkmamıştır. Polyurea nın bir diğer özelliği ise gıda sertifikasının olmasıdır. Polyurea su depolarına uygulanan gıda sertifikalı bir üründür.

Sprey izolasyon

Sprey izolasyon Timi

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz