Sprey izolasyon poliürea kaplama

Sprey izolasyon poliüre kaplama yüksek basçlı ekipmanlarıyla yapılan su izolasyon malzemesidir. Sprey polyurea kaplama malzemesi her alana uygulama yapılmaktadır. Kendi içersine 2 ve 3 çişitlere ayrılmaktadır. Saf poliüre kaplaması malzemesi uygulması veya hibrit sprey polyurea uygulaması diyebiliriz.

Sprey izolasyon çimento bazlı beton araçların içlerine ve boru sistemlerine polyurea kaplaması yapmaktadır. Polyurea’nın darbeye ve elestomer olması yeni nesil izolasyon teknolojisidir.

Sprey izolasyon polirea nedir

Sprey izolasyon poliüre kaplama renk bilgisi aromatik yapısı sebebiyle UV ve güneş ışığına maruz kaldığında renkte sararma ve koyulaşma olabilir. Uygulamadan 12 saat sonra son kat olarak alifatik poliüretan veya poliüre sistem ile son kat uygulanabilir.

Zamanla beton yüklü mikserlerin sacı sürtünmeye karşı direnci düşmektedir. Özel olarak yapılan polyurea kaplamasıyla bu sacın çürüme veya paslanmaya karşı korumaya alıyoruz ve uzun ömürlü mikserlerin beton sürtünmesi den dolayı özel polyurea kaplamasıyla artık beton mikserlerinin sacı daha çok uzun ömürlü olmaktadır.

Sprey polyurea asitlere karşı

Sprey polyurea asit tankları uygulaması ve hangi asitlere dayanıklı? sprey polyurea kaplaması, FASFORİK ASİT, NİTRİK ASİT, TEXAPON, SUDKOSTİK, VB. asitlere dayanıklıdır.

Beton mikserlerin içer sine sprey polyurea izolasyonu yapılıp aşınmasına ve çürümesine paslanmasına kesin çözüm.

Anti saf polyurea kaplaması darbe dayanımı yüksek olan asit çeşitlerine dayanıklı ve elastomer bir su yalıtım malzemesidir. Sprey izolasyon poliüre kaplama, sarfiyatı su yalıtımın da m2 1.5 2kg. gitmektedir. Sprey polyurea su yalıtımı, atılan yüzeyde metre kareye poliüretan köpük sarfiyatı kadar su izolasyon, polyurea da gitmektedir. Poliüretan köpük, ısı yalıtımı 3 saniyede reaksiyona girip 2 dk. da kurumaktadır.

Sprey izolasyon poliüre kaplama, su yalıtımı 4 saniye de reaksiyona girip 2 dk da donmak dadır. Sprey izolasyon, ek yeri oluşmadan ve hızlı bir şekilde kuruması ısı köprüsü oluşturmaması, yeni nesil izolasyon gurubunda teknoloji olarak uygulanmaktadır. Uygulama Makinalarıyla elde edilen izolasyon hem uzun ömürlü olması hem de darbeye karşı iyi gelmektedir.

Sprey polyanın hangi makine sistemiyle uygulanması. Graco makinası, Gama, Grasglaf, ATG, VB. Benzer Makine ekipmanlarıyla sağlanmaktadır. Uzun hortum ve tabancasıyla A-B kompetanlarıyla elde edilen yegâne izolasyon sistemidir. Günümüz teknolojisi olan sprey izolasyon, atış alanı 2 metre kadar püskürtmek dedir. Hortum uzunluğu 80 90 metrelere kadar uzanmaktadır.

Sprey polyurea uygulaması

Polyurea kaplama, koruma ve derz dolguları konusunda gerçekten mükemmel bir üründür ve çok çeşitli uygulama alanı mevcuttur. Sprey izolasyon poliüre kaplama, genellikle beton ve çeliğin korozyon ve aşınmaya karşı korunması ve su izolasyonu amacıyla uygulanır. Çok hızlı reaksiyon süresi, yüksek esneklik ve aşınma dayanımı özelliklerinden dolayı polyurea’nın geleneksel malzemelere karşı birçok avantajı vardır.

Soğuk polyurea sıcak polyureanın 3cüncü sınıf bir malzemedir. Sprey soğuk polyurea eirles makinasıyla veya sürme izolasyon olarak da zemine kullanılabilir. 4 saat de kuruyan soğuk polyurea diğer sıcak polyurea darbe veya çekme kuvvetine yakındır.

Sürme bazlı izolasyon malzeme den kad daha iyidir hem ek yerinin olmaması hem de 220 eirles pompasıyla uygulanır. Soğuk poliürea kalınlı fazlası olunca yüzeylerde çatlama ve kırılma oluşturmaktadır sıcak polyurea tavsiyesi sürtünme ve darbe emici yeni nesil teknolojidir. Soğuk polyurea genel de poliüretan gurupların dan ve diğer ajanlardan oluşmaktadır.

Sprey Polyurea basınçlı, makinalarla elde edilen ve mobil araç üzerinde. Kompresör ve elektrik tesisatıyla, 75metre hortumu olan. Uygulama zeminine çekilen hortumu tabanca, yardımıyla püskürtme izolasyon yapılmaktadır.

Sprey polyurea kaplaması

Sprey izolasyon poliüre kaplama, 2milim kalınlın da 80 tonluk bir tırın veya port lif rahatlıkla üzerinde manevra yapa bilir. Sadece su izolasyonu dur, sprey su izolasyonu yeni nesil izolasyon olarak Türkiyede faaliyetlere başlamıştır. Sprey polyurea izolasyon ek yeri olmayan sınıfının en iyi izolasyonu dur.

Darbelere karşı dayanıklı olan sprey polyurea 1000 devirde 0.05 mikron eksiltiyor. Yeni nesil olan sprey polyurea %8 esnek payıyla, rahatlıkla deprem veya Dilatasyon yerleri için bire birdir. Sprey izolasyon, poliüretan köpük kg fiyatı 18,00 TL dir.

Sprey izolasyon polyurea, su yalıtımı sıcak elastomer kaplama kg. Fiyatı 10 Euro dur. Sprey izolasyon poliüre kaplama hakkın da bilgi almak için lütfen İrtibata geçiniz. Polyurea Sıcaklık Ayarı Bilgisi A ve B komponentlerinin her ikisi de yüksek basla birlikde yapılmakta ve su yalıtımı uygulaması yapılır.

 

İletişimden bizlere ulaşa bilirsiniz; Sprey izolasyon ekibi

blank
Sprey izolasyon

Sprey izolasyon Timi