Su Deposu İzolasyon Uygulaması

Su deposu izolasyon uygulaması, kaplama sistemlerinde dışarıya sızıntı veya içeriye su sızdırmazlık konusunda %100 süper olan bir üründen bahsedelim. Yaklaşık 80-90 derecede makine yardımıyla ısıtılıp yüzeye püskürtme yapılan bir teknolojidir. Kullanılan ürün %400 gibi esneyen, uzayan ve 1 M2’ye 4 ton yük basıncına dayanıklı yeni nesil su izolasyon malzemesidir.

Nasıl Yapılır?

1. Deponun içi basınçlı su ile yıkanarak yosun, çamur ve yabancı maddelerden arındırılır.
2. Su deposu 1 gün kurumaya alınır.
3. İzolasyon için kullanılan, insan sağlığına zararlı olmayan maddenin homojen hale gelene kadar karıştırılması gerekir.
4. İnsan sağlığına zarar veren bakterilerin depo zemini ve duvarlar ile temasını önlemek için hazırlanan homojen karışım, depo iç yüzeyine tamamen (zemin ve yanal duvarlar)uygulanır.
5. Çalışma bitiminde depo 1.gün kurumaya alınır, 2.günde deponun durumu kontrol edilip dezenfeksiyon işlemi yapılır.
6. Depo dezenfekte işleminin bitiminde kullanıma teslim edilir.

Plastik su deposu izolasyonu, paslanmaz su deposu izolasyonu, beton su deposu izolasyonu, fayans su deposu izolasyonu, sac su deposu izolasyonu fark etmeden Türkiye ve Avrupa genelinde  müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Yapmış olduğumuz su depolarının aradan 20 yıl geçmesine rağmen su kaçağına veya dışarıdan gelen su sızdırma gibi şikayetler alınmamıştır.

Su deposu izolasyonunda metot ve yöntem önemli olduğu gibi kullanılacak malzemenin kalitesi de çok önemlidir.

Su deposu temizliğinde kullanılan insan sağlığına zararlı olmayan dezenfektanlar gibi izolasyonunda da insan sağlığına zararı olmayan, su ile karışmayan, solvent içermeyen dezenfektan malzemeleri kullanılmalıdır.

Eğer sizde kaliteli bir işlem yaptırmak istiyorsanız lütfen bizi arayın ve keşif isteyin. Arayıp keşif istediğiniz anda ekip oraya gelecektir.

Keşif ve Teknik Bilgi için Tıklayın.

Sprey izolasyon

Sprey izolasyon Timi

Yorum yaz

Lütfen izolasyonla alakalı ve önerilerinizi şikayetleriniz belirtebilirsiniz, sorunlarınızı yazabilirsiniz