Teras su izolasyon uygulaması

Teras su izolasyon uygulaması; Teras su geçirmez izolasyon kuşkusuz net istediği bir arzusudur. Teras su geçiriyor arayışlarınız da birçok izolasyon ürünümüz mevcuttur. İsterseniz kalıcı izolasyon sağlıyoruz, dilerseniz geçici yani 2 sene ömrü olan izolasyon sağlamaktayız. Teras su akıtma durumlarında ilk önce terasın nereden su sızdırdığına bakıyoruz. Terasın su sızdırması derz aralarından ve teras su gideri tarafından kaynaklanmaktadır.

Teras su izolasyon uygulaması; Kati yen su geçirmez! teras kaplama problemleriniz den bizlerin tavsiyesi kalıcı olan izolasyon yaptırmanız yönündedir. Kalıcı izolasyon olan ürünümüzün adı polyurea kaplamasıdır ve ömürlük izolasyon sağlamaktadır.

Sprey izole durumunda uygulanır , saniyeler içerisinde kurur ve zemin dekoratif görünür.

Gezilen teras  katiyen polyurea su yalıtımı konusu ile ilgili herkes tarafından çok tercih edilen üründür. Tonlarca ağırlığa bile dayanıklı olan polyurea vasıtası ile hem dekoratif zemin hemde kalıcı izolasyon sahibi olmuş olursunuz.

Kati yen önceden uygulanmış olan izolasyonlar esnek yapıya sahip olmadıkları için sizi mağdur edebilirler. Ucuz ve kalitesiz izolasyon birçok kişiyi mağdur etmektedir. Teras su izolasyon uygulaması; Terastan su akıyor gibi problemlerin bizlere danışarak ve fiyat alarak çözebilirsiniz.

Öncelikle terastaki su sızmasının nereden olduğunu belirleme ediyoruz. Eğer teras su sızması , teras su giderin den kaynaklanıyorsa , su giderinin kırılıp onarılması gereklidir.
Teras su kaçak belirlenmesi yapıldıktan sonra sırayla izolasyon prosedürleri yapılmaktadır. Öncelikle teras büyük bir hassaslik ile temizlenir.

Daha sonra terasa astarlama prosedürü yapıyoruz. Astarlama prosedürü bittikten sonra astarı kurumaya bırakıyoruz. Astar kuruduktan sonra son kat olan polyurea prosedürüne geçiyoruz. Zaten saniyeler içerisinde donduğu için zemin hemen kullanmak mümkün hale gelmektedir. Bu sayede teras ta kalıcı izolasyon elde etmiş oluyoruz.

Terastan sızmasını , su akıntısını böylece kalıcı olarak önlemiş oluyoruz.

Daha sonra teras üzerine sizin seçmiş olduğu özel renk boyası ile son kat dekoratif boya programını yapıyoruz. Bu sayede terasın hem su izolasyonunu hemde zemin kaplamasını yapmış oluyoruz.

blank
spery izolasyon sürme izolasyon

blank

Teras izolasyon problemlerinden kurtulmak için bizlerin tercihi kalıcı izolasyon yaptırmanızdır. Polyurea ucuz olmayan bir izolasyon kaplamasıdır. Diğer izolasyonlar ucuz ve hesaplıdır ama ömürlük değillerdir. Ucuz ve hesaplı izolasyon yaptırmak istediğiniz de sizlere poliüretan kaplama tavsiyemiz olacaktır. Poliüretan kaplaması bir su yalıtım malzemesidir.

Teras su geçiriyor;

Teras su geçirmez izolasyon; Kati yen uygulandığına dekoratif görünüm kazandırmakla birlikte su izolasyon probleminiz çözecek bir uygulamadır. Sürme izole fakat ömürlük değildir. Ömrü 2 ile 5 sene arasındadır. Yeni su yalıtım malzemesi role vasıtası ile uygulaması yapılır, ek yer oluşturmaz, artı derece ve eksi derecelere belirli bir karşı koyma özelliği vardır. Bu yüzden geçici izolasyon kaplamasıdır. Teras su izolasyon uygulaması ile su kaçağı, su sızması gibi problemlerin geçici olarak çözüme ulaştırmak için poliüretan kaplaması aradığınız izolasyon kaplamasıdır.

blank
Sprey izolasyon

Sprey izolasyon Timi